Diabelski Młyn: Diabelskie Wywanie - ABily

czwartek, lutego 02, 2012


Diabelski Młyn: Diabelskie Wywanie - ABily
No, to teraz popatrzcie co wymyśliła ABily na dzisiejsze wyzwanie:Diabelski Młyn ogłosił wyzwanie (pozwalam sobie na cytat).
Zapraszam do zrobienia broszki. Technika, styl, materiały, dodatki, kolory dowolne. Jedynym wymogiem jest stworzenie takiej broszki, dzięki której możemy w jakiś sposób poznać jej twórcę, jego upodobania, charakter. Zróbcie więc broszkę w swoich ulubionych kolorach bądź kolorach, którym przypisywane jest konkretne znaczenie, dobierzcie materiał, który określi czy lubicie prostotę czy przepych, wybierzcie dodatki, które powiedzą nam np. coś o Waszym znaku zodiaku. A może zrobicie broszkę –zwierzaka, bo kochacie swojego kota? Albo broszkę zdekupażowaną, scrapową bo kochacie wycinanki, papiery, grafiki A.Muchy, Klimta czy MM??? W tym względzie macie pełną dowolność. Dodatkowym wymogiem jest zrobienie zdjęcia własnej stylizacji z broszką. Ważne jest by było widać przypiętą broszkę do sweterka, płaszcza, szala, torebki, czyli wszędzie tam, gdzie lubicie nosić ozdoby.
Będzie miło jeśli w paru słowach opiszecie swoją broszkę i jej symbolikę.

Żeby jednak o rysowaniu kredkami stylistykę zachować, a zimno przecież i ogrzać się trzeba dobrymi emocjami, załączam jeden z pierwszych rysunków, który powstał na zajęciach z dziećmi (była wtedy zima), a One poprosiły mnie bardzo: "Ciociu zaczaruj nam wiosnę"...

Teraz będę długo myślała, jak rysowanie kredką przenieść na broszkę?!
A dalszą historię czarowania wiosny opiszę innym razem, bo ma związek z bardzo pięknym wydarzeniem w moim życiu...

Zobacz też

1 Wasze i moje gadu-gadu

  1. Ja mam takie zaległości u Ciebie?? Nie możliwe :)
    Rysunek Pani Zaczarowanej Wiosny wspaniały :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe